Sign In

Свечани пријем за фудбалере „Борца“

Објављено:

Предсједник Владе Републике Српске Александар Џомбић, заједно са потпредсједником Владе Антоном Касиповићем и министром породице, омладине и спорта Надом Тешановић, организовао је данас у Бањој Луци свечани пријем за фудбалере и управу Фудбалског клуба „Борац“ поводом освајања шампионске титуле у Премијер лиги БиХ.

Честитајући фудбалерима и управи на овом великом успјеху, премијер Џомбић је истакао да су освајањем титуле фудбалери „Борца“ значајно допринијели развоју спорта у Републици Српској.

„Влада Републике Српске ће дати допринос да подстакне фудбалере `Борца` да и даље тренирају како би остварили још веће успјехе", истакао је премијер Џомбић.

Министар породице омладине и спорта Нада Тешановић изразила је задовољство што су фудбалери „Борца“ освојили ову титулу и истакла да ће Влада и даље бити уз овај клуб.

Предсједник Управног одбора ФК „Борац“ Срђан Шупут рекао је да је данас заиста лијепо бити уз европску Бањалуку и европски „Борац“.



Подијелите страницу

Copyright © 2019. Влада Републике Српске.

Сва права задржана. Садржај ових страница не смије се преносити без дозволе и без навођења извора.