Помоћник министра за омладину, Хелена Керкез, присуствоваће сутра 3.јуна 2026.године у 11:00 часова у сали Медицинске школе у Добоју завршним едукацијама ученика средњих школа у Републици Српској које су учествовале у реализацији пројекта „Тематске радионице у области волонтирања у средњим школама у Републици Српској“.
Завршна едукација под називом „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Српску“ реализује се за ученике: Економске школе Бања Лука, Електротехничке школе „Никола Тесла“ Бања Лука, Гимназије Бања Лука, Гимназије Добој и Средњошколског центра Лакташи.
Изјаве за медије планиране су у 11:00 часова.